Podmínky použití

Tato uživatelská smlouva upravuje vztah mezi Správou webu ihome-cs.techexpertolux.com a uživateli webu o používání webu ihome-cs.techexpertolux.com, zveřejňování komentářů na webu a používání materiálů umístěných na web ihome-cs.techexpertolux.com.

Před použitím webových stránek ihome-cs.techexpertolux.com (dále jen stránky) si prosím pečlivě přečtěte tuto smlouvu a pravidla. Přístupem na tuto stránku, používáním jejího obsahu a veškerých služeb (služeb) nabízených na této stránce musíte dodržovat podmínky dohody a pravidla. Pokud nesouhlasíte s podmínkami Smlouvy a pravidly, nemůžete používat Web ani používat jeho obsah, žádné služby na něm nabízené, ani navštěvovat stránky umístěné v doménové zóně Webu.

1. Obecná ustanovení

1.1. Web ihome-cs.techexpertolux.com je veřejně přístupný informační zdroj pro uživatele a vyvíjí svoji činnost v souladu s platnou legislativou.
1.2. Vztah spojený s používáním webu se řídí zákonem a touto uživatelskou smlouvou.
1.3. Smlouva s uživatelem je veřejnou nabídkou. Zahájením používání webu se uživatel automaticky připojí k uživatelské smlouvě a plně přijímá její podmínky.
1.4. Aktuální verze uživatelské smlouvy je zveřejněna na adrese:https://ihome-cs.techexpertolux.com/agreement/
1.5. Správa stránek může uživatelskou dohodu kdykoli dle svého uvážení změnit.
1.6. Pokud uživatel nesouhlasí s uživatelskou smlouvou nebo s jejími individuálními podmínkami, je povinen přestat používat stránku a jakýkoli její materiál.

2. Autorská práva

2.1. Výhradní autorská práva k webu, jeho jménu, článkům a dalším dílům zveřejněným na webu (s výjimkou fotografií) patří do správy webu.
2.2. Administrace webu vlastní nevýhradní práva k fotografiím zveřejněným na webu. Některé z fotografií jsou převzaty ze zdrojů otevřených pro bezplatné použití a jsou používány správou stránek pouze pro informační, nekomerční účely.
2.3. Při použití jakýchkoli článků ze stránek na internetu je vyžadován odkaz na původní zdroj ve formě aktivního odkazu na článek, který není uzavřen před indexováním pomocí vyhledávačů.

ihome-cs.techexpertolux.com

Nadace

Větrání

Topení